Kato Project City 2017 – zaproszenie do udziału w grach szkoleniowych

25 października zapraszamy do udziału w Kato Project City –  jedynym takim, otwartym pokazie edukacyjnych gier szkoleniowych w Katowicach! Wydarzenie stanowić będzie integralny element większej imprezy jaką jest Festiwal INnO KATOwice #2 2017.

Uczestnictwo w grach szkoleniowych ma na celu zapoznanie zainteresowanych osób z podstawowymi paradygmatami dwóch niezwykle popularnych metodyk zarządzania projektami Change Management oraz AgilePM. Dzięki rozgrywce uczestnicy doświadczą podstaw zarządzania projektem: zagrażających ryzyk, możliwych szans, pojawiających się zagadnień i wpływu niepewności. Podejmując różne decyzje, zorientują się, że można albo zarządzać projektem wpływając na ułatwienia związane z zarządzaniem projektem, albo sterować samym procesem dostarczania produktów projektu.

Adresaci:

  • przedsiębiorcy,
  • przedstawiciele sektora MŚP oraz administracji publicznej,
  • obecni i przyszli kierownicy projektów,
  • uczestnicy zespołów projektowych w organizacjach.

Prowadzący:

Rafał Czarny – psycholog, trener, edukator. W jego przekonaniu życie to ciągła nauka i doskonalenie posiadanych kompetencji. Od 7 lat związany z branżą szkoleniową: od początku swojej ścieżki zajmował się implementowaniem gier do szkoleń i uczenia ludzi dorosłych. Jest współautorem bestsellerów w dziedzinie gier szkoleniowych. Niektóre z ponad 20 zaprojektowanych przez niego gier, to: „Lejek Sprzedaży”, „Twój Czas”, „PRINCE2 Game: Wielkie Dionizje”, „Gorączka Złota” czy „Agile Game: Agile Warrior”. Zaprojektowanych przez niego rozwiązań używają takie firmy, jak Orange, Allianz, Żywiec, Ericpol, Komputronik, Carlsberg, Lorenz, Urzędy Miasta, Marszałkowskie i Wojewódzkie w wielu miastach. Podczas projektowania kolejnych narzędzi okazjonalnie prowadzi szkolenia rozwijające tzw. kompetencje miękkie oraz z metodyki zarządzania zmianą Change Management (TM).

Oferujemy udział w dwóch grach szkoleniowych:

1) Gra Agile Warrior (godz. 10.00) – Opis Gry Agile

2) Gra Bistro Rewolucja (godz. 13.00) – Opis Gry Change Management

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych poznaniem metodyki Agile oraz Change Management w oparciu o ciekawą formułę jaką jest gra szkoleniowa. Udział w wydarzeniu ma charakter bezpłatny.

Prowadzimy 2 odrębne rejestracje do uczestnictwa w każdej z gier:

1) Agile – przejdź do formularza zapisów

2) Change Management – przejdź do formularza zapisów

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:

Marta Bulanda

E-mail: m.bulanda@us.edu.pl

Tel: 517 368 234