Zaproszenie na konferencję

banner

16 grudnia 2015 r. w godz. od 10.00 do 15.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbywać się będzie konferencja pod nazwą „Praktyczne aspekty prowadzenia portfela projektów realizowanych w ramach programów dofinansowanych z funduszy unijnych na lata 2014–2020”.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do pracowników administracji publicznej, sektora edukacji, organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw i osób indywidualnych zainteresowanych nabyciem wiedzy w zakresie pozyskiwania środków z Unii Europejskiej oraz realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE. W imieniu organizatorów zapraszamy na konferencję przygotowaną przez „praktyków dla praktyków”, poświęconą szerokiemu spektrum zagadnień związanych z prowadzeniem portfela projektów realizowanych w ramach programów dofinansowywanych ze środków unijnych.

Spotkanie organizowane jest przez Uniwersytet Śląski w Katowicach wspólnie z firmą Premium Technology Polska, Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego oraz Instytutem Fraunhofera.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny dostępne na stronie www.