Zapisy na ABSL Start-Up Challenge potrwają do 20 kwietnia

Organizatorzy ABSL Start-Up Challenge przedłużyli nabór do konkursu. Twórcy innowacji mogą zgłosić swój projekt na www.startupchallenge.pl do 20 kwietnia.

ABSL Start-Up Challenge organizuje ABSL – Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych. Należy do niego blisko 200 firm, w tym między innymi: Accenture, Citi, Goldman Sachs, Google, Hewlett Packard Enterprise, IBM, J.P. Morgan, Infosys, Procter&Gamble, Shell, UBS i Xerox.

ABSL Start-Up Challenge daje możliwość zaprezentowania innowacji bezpośrednio prezesom, członkom zarządu i managerom międzynarodowych korporacji

Twórcy innowacji spotkają ich podczas:

Lokalnych półfinałów w:

Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Katowicach, Szczecinie

Nagroda

Zwycięzca ABSL Start-Up Challenge zostanie zaproszony na Polish Tech Day, odbywający się 20 czerwca 2018 w ramach London Tech Week. Jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom na świecie to znakomita okazja do pozyskania partnerów biznesowych i inwestorów.

Dlaczego warto?

  1. ABSL Start-Up Challenge to okazja do przedstawienia swojego projektu międzynarodowym korporacjom należącym do ABSL.
  2. Dzięki konkursowi początkujący przedsiębiorca może zweryfikować, czy jego model biznesowy odpowiada potrzebom rynku.
  3. Półfinały konkursu, odbywające się w 8 miastach w całej Polsce to możliwość poznania managerów i szefów największych firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych i IT w regionie.
  4. Finaliści wystąpią na scenie głównej dorocznej Konferencji ABSL „Poland. The place to grow” w Poznaniu przed ponad tysiącem przedstawicieli sektora nowoczesnych usług biznesowych i IT. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Simon Sinek.
  5. Zwycięzcy konkursu ABSL Start-Up Challenge otrzymają zaproszenie na Polish Tech Day, odbywający się w ramach London Tech Week.

Patroni Medialni: MamStartup.pl, Startup Magazine oraz StartupLife.pl

Partner Główny: Procter & Gamble

Partnerzy Ogólnopolscy: Fundacja Startup Poland, PLUGin – Polish Innovation Diaspora

ABSL Startu-Up Challange 1200x400 - v03