„Zagrajmy w otwarte karty” – warsztaty dla studentów

Zapraszamy studentów z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na warsztaty „Zagrajmy w otwarte karty”.

Jeżeli zastanawiasz się jak efektywnie pracować w grupie? Nie wiesz, jak najlepiej dbać o dobrą atmosferę pracy w zespole? Chcesz nauczyć się skutecznie rozwiązywać konflikty lub szukasz sposobów, aby w końcu dogadać się z przedstawicielami Generacji X/Y/Z? Mamy dla Ciebie propozycje: zagraj z nami w Otwarte Karty!

To proste narzędzie, które pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania, a przy okazji na wiele innych. Otwarte Karty to gra, którą na co dzień wykorzystują działy HR w firmach, trenerzy na szkoleniach, moderatorzy innowacyjnych zespołów. Podczas rozgrywki dowiesz się, jak ważne jest to co mówimy do siebie, jakich słów używamy i co najważniejsze: w jaki sposób działa to na innych. Zobaczysz, jak Otwarte Karty otwierają oczy.

Moderatorką rozgrywki będzie Agnieszka Jasińska, mentorka, trenerka biznesu, innowatorka, moderatorka Design Thinking. Założycielka agencji strategiczno-marketingowej Projekt Marka. Wraz z zespołem realizuje projekty strategiczne i badawcze, które stanowią podstawę do projektowania marek, budowy modeli biznesowych oraz kompleksowej obsługi marketingowej, PR-owej i komunikacyjnej Klientów.

Miejsce warsztatów: spinPLACE (IV piętro, poddasze), ul. Bankowa 5, Katowice
Termin: 13 marca 2024 r.
Godziny: 14.00 – 17.00

Warsztaty są organizowane w ramach projektu Entrepreneur (Entrepreneurial Preparation for Notable and Engaging Universities), realizowanego dzięki programowi EIT HEI Initiative. Projekt Entrepreneur ma na celu wsparcie europejskich uniwersytetów w stawaniu się bardziej przedsiębiorczymi i innowacyjnymi. W swoich założeniach chce rozwijać kulturę przedsiębiorczości i innowacyjności w uczelni poprzez działania skierowane do środowiska akademickiego – studentów, pracowników naukowych i administracyjnych.

ZAPISY