SPIN-US w gronie nagrodzonych plebiscytu Marka-Śląskie!

W sobotę, 1 września na terenie obiektu widowiskowo-sportowego „Arena Gliwice” odbyła się 24. Gala Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach. Około 600 gości, przedstawicieli świata biznesu, edukacji, medycyny, sportu i mediów zgromadziło się wspólnie aby wyróżnić tych, którzy na co dzień ciężko pracują na rozwój województwa śląskiego. Podczas gali nastąpiło rozstrzygnięcie IX edycji Konkursu „Marka-Śląskie”. Nagrody przyznano w 14 kategoriach. Kapituła Konkursu spośród zgłoszonych wniosków wyłoniła: nominowanych, wyróżnionych i nagrodzonych.

foto

Z dumą informujemy, że SPIN-US znalazł się w gronie wyróżnionych w Konkursie w kategorii Nauka. Serdecznie dziękujemy za uhonorowanie spółki jako aktywnego i przedsiębiorczego podmiotu, który przyczynia się do tworzenia rozpoznawalnej marki Śląska.

Poza wyłonieniem zwycięzców w poszczególnych kategoriach wybrano też Osobowość Roku w województwie śląskim. Ta nagroda przypadła Adamowi Bieleckiemu, słynnemu himalaiście rodem z Tychów. Wyróżnienie przyznano natomiast Kazimierzowi Karolczakowi, przewodniczącemu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Wręczono również nagrodę „Super Marka Śląskie”. Laureatem została Politechnika Śląska w Gliwicach.

Źródło: Dziennik Zachodni, materiały własne.