Ruszyły zapisy do School of New Media

School of New Media to szkoła skupiająca się na marketingu w internecie, z dużym naciskiem na media społecznościowe. Ambicją jej twórców jest stworzenie bogatej oferty kursów, przybliżających osobom w różnym momencie swojego rozwoju zawodowego marketing internetowy. School of New Media jest skierowana do ludzi, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu marketingu internetowego. Szkoła dostarcza zarówno twardej wiedzy biznesowej, jak również pozwala rozwinąć umiejętności miękkie z zakresu komunikacji w sieci.

SoNM bejmuje 32 zajęcia (128 godziny lekcyjne), które są prowadzone przez jednych z najlepszych specjalistów w Polsce (jednym z prelegentów Szkoły będzie Prezes Spółki SPIN-US – Katarzyna Papież-Pawełczak). Cykl zajęciowy został podzielony na 2 specjalności:

  • E-Biznes
  • Komunikacja

Udział w zajęciach w każdej ze specjalizacji kończy się uzyskaniem certyfikatu zawierającego pełen wypis zajęć i prowadzących.

Pierwsza edycja School of New Media miała miejsce w 2013 roku w Warszawie z inicjatywy Dawida Pachy, Michała Sławińskiego i Anny Mościckiej. Patronem śląskiej edycji szkoły jest Prezydent Miasta Katowice.

Szczegółowe informacje dotyczące szkoły oraz formularz zapisów dostępne pod adresem.