Rusza Akademia Start & Up

Akademia Start & Up to projekt edukacyjny skierowany do mikro-, małych oraz średnich przedsiębiorstw, zainicjowany przez Uniwersytet Śląski, Independent Economic Experts’ Intitute oraz APAX Consulting Group. SPIN-US jako partner strategiczny Akademii serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu.

Akademia Start & Up skierowana jest do osób, które mają pomysł na biznes i chcą go zrealizować otwierając swoją firmę oraz do przedsiębiorców, którzy rozpoczynają lub prowadzą swoją działalność nie dłużej niż 5 lat, a więc do tych wszystkich, którzy zmagają się z największymi wyzwaniami związanymi z zarządzaniem, finansowaniem oraz umacnianiem pozycji firmy na rynku. Pierwsza edycja realizowana jest w Katowicach w okresie od kwietnia 2016 r. do czerwca 2017 r. W jej rocznym programie przewidzianych jest 210 godzin wykładowych, a także warsztaty podnoszące kompetencje uczestników, Program Mentoringowy i Festiwal Innowacyjnych Pomysłów.

Udział w Akademii Start & Up umożliwia wzmocnienie wiedzy z zakresu poszukiwania źródeł finansowania, efektywnego wykorzystania zasobów finansowych oraz skutecznego inwestowania, a także nabyć umiejętności w kierowaniu wszystkimi obszarami zarządzania firmą. Zapisy do Akademii Start & Up trwają do 15 kwietnia br.

Patronat honorowy Akademii objął Marszałek Województwa Śląskiego.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne na stronie.