Nominacja członek zarządu – dr. hab. Iwony Jelonek w plebiscycie „Nauczyciel na medal”

Ruszyła kolejna edycja wielkiej akcji edukacyjnej  Dziennika Zachodniego – „Nauczyciel na medal” pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego i we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli WOM w Katowicach. Na laureatów, którzy zostaną wybrani w głosowaniu, czeka mnóstwo cennych nagród, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali.

Z dumą informujemy, że członek zarządu SPIN-US dr hab. Iwona Jelonek, od wielu lat zaangażowana w dydaktykę studentów, została wyróżniona poprzez nominację w plebiscycie pn. „Nauczyciel na medal”.

ijelonek_fot.

Laureatów w plebiscycie wskazują czytelnicy oraz internauci w głosowaniu esemesowym w miastach i powiatach, a następnie w województwach.

Wszyscy nominowani nauczyciele zostaną zaprezentowani w specjalnym dodatku dołączonym do gazety z okazji Dnia Nauczyciela. Artykuły nt. plebiscytu oraz prezentacje liderów głosowania będą się ukazywać na łamach drukowanego wydania „Dziennika Zachodniego”.

Pierwszy, powiatowy etap plebiscytu będzie trwał od piątku, 5 października, do środy, 9 listopada do godz. 22.00. Zwycięzcy z miast i powiatów awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania. Głosowanie w wojewódzkim finale będzie trwało od 12 do 16 listopada. Nagrody zostaną wręczone 23 listopada podczas Gali  zorganizowanej w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Gorąco zachęcamy do oddania głosów na dr hab. Iwonę Jelonek!

Szczegóły dotyczące plebiscytu dostępne na stronie.