Kongres Trendów Energetycznych 2020

GlobEnergia, partner Climate Accelerator, organizuje Kongres Trendów Energetycznych 2020. To wiodące wydarzenie branży energetycznej, w szczególności sektora OZE w którym bierzemy udział.

Kongres odbędzie się w dniach 27-29 października 2020 r. Z racji obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa oraz w trosce o zdrowie uczestników, wydarzenie jest organizowane w formule online, zapewniając nowoczesny streaming oraz atrakcyjny format telewizyjny.

W trakcie Kongresu eksperci sektora energetycznego będą dyskutować na temat bieżących wyzwań stojących przed transformacją energetyczną w Polsce, w dobie zaostrzającej się polityki klimatycznej. Prelegenci wskażą najważniejsze trendy w energetyce, które mają realne przełożenie na otaczającą nas rzeczywistość.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, które jest dziś miejscem spotkań praktyków i czołowych ekspertów sektora energii. Szczegółowy plan wydarzenia oraz formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie wydarzenia – TrendyEnergetyczne.pl.


Źródło: https://climateaccelerator.pl