Katowice Service JAM 2016

W 2016 roku, w dniach od 26 do 28 lutego, ponad 100 miast na całym świecie będzie gospodarzem szóstych spotkań w ramach Global Service Jam organizowanych na arenie międzynarodowej w ten sam weekend. Wszystkie mają ten sam wyjściowy temat i lokalne wyniki prac są publikowane na centralnej platformie. Zespoły utworzone w trakcie eventu będą miały 48 godzin, aby zgłębić obszar problemowy, znaleźć pomysły, stworzyć i przetestować prototypy oraz zaprezentować swoje projekty.

W Katowicach uczestnicy spotkają się na Uniwersytecie Ekonomicznym i będą angażować się w zespołową pracę nad wyzwaniami, celem stworzenia innowacyjnych rozwiązań. Osoby, które wezmą udział w wydarzeniu utworzą interdyscyplinarne zespoły do pracy nad rozwiązaniami na postawione wyzwanie. Będą one mogły tworzyć produkty, usługi, oprogramowania, kampanie. Moderatorzy pomogą zespołom osiągnąć swoje cele i przeobrazić ich zbiorowe wyobrażenia o rozwiązaniu w rzeczywistość. Wyznaczane będą kolejne zadania, dzięki którym utworzone grupy w efektywny sposób przejdą przez proces tworzenia zgodny z metodyką Design Thinking. Udział w Katowice Service Jam 2016 jest bezpłatny.

Jako współorganizatorzy serdecznie zapraszamy do zgłaszania uczestnictwa w wydarzeniu. Formularz rejestracyjny dostępny pod adresem.

Zgłoszenia można nadsyłać do niedzieli 21 lutego 2016 r. do godziny 19.00.

 

Organizatorzy 2

Pobierz folder informacyjny.