Impact Fintech ’17

W imieniu organizatorów pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do spotkania i otwarcia debaty nad przyszłością fintech na polskich uczelniach. To właśnie z nich wywodzą się zarówno najnowocześniejsze rozwiązania i projekty B+R, jak i kolejne pokolenia kadr, zdolne wnieść nową jakość i innowacyjną zmianę do rozwijającego się sektora technologii finansowych. Organizatorzy wydarzenia chcą, aby otwarty dialog z rynkiem do jakiego dojdzie w Katowicach, inspirował jeszcze większe zaangażowanie nauki w rewolucję cyfrową sektora finansowego.

Udział w wydarzeniu dla uczestników z sektora akademickiego jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem.

Państwa uwadze polecamy w szczególności: EduHackathon: Kompetencje dla fintech – jak kształcić kadry by przyspieszyć rozwój branży?

Moduł poświęcony zdefiniowaniu zapotrzebowania kompetencyjnego w branży fintech oraz koncepcji ścieżki nauczania, odpowiadającej potrzebom dynamicznie rozwijającej się branży. Zainteresowanie Edu hackathonem należy potwierdzić w formularzu rejestracyjnym, rejestrując się w terminie do 20.11.

Academia power up 4 fintech Warsztat skierowany do władz uczelni poświęcony tematowi wdrażania programów kształcenia dopasowanych do potrzeb branży fintech. Warsztat będzie okazją do zaczerpnięcia z doświadczenia i dobrych praktyk przedstawicieli uczelni zagranicznych, które prowadzą już programy ukierunkowane stricte na fintech.

Zgłoszenie do udziału będzie możliwe dla zarejestrowanych uczestników przez konto użytkownika. Impact Link R&D Ideą spotkań Impact link są rozmowy 1:1 autorów technologii o potencjale wdrożeniowym z partnerami biznesowymi, odbywające się przy zaaranżowanych stanowiskach. Serdecznie zapraszamy zespoły badawcze, naukowów i brokerów innowacji do zgłaszania chęci udziału w module za pośrednictwem formularza rejestracyjnego na wydarzenie.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia w ramach Impact link planowana jest również ścieżka pod auspicjami narodowego Centrum Badań i Rozwoju, które pragnie inspirować pogłębienie współpracy uczelni oraz banków w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań finansowych.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-7 grudnia 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Szczegóły na stronie: http://impactfintech17.com/pl/start/