I Mistrzostwa pracowników UŚ w siatkówce

W dniu 14 marca br. rozegrane zostały I Mistrzostwa pracowników Uniwersytetu Śląskiego w piłce siatkowej.Turniej zorganizowany został przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UŚ oraz objęty patronatem JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego.

W turnieju wzięły udział 4 drużyny, które walczyły na boisku o miejsca na podium. Pracownicy i doktoranci reprezentowali: Wydział Nauk o Ziemi, Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach, Centrum Informacji Naukowej i Bibliotekę Akademicką, a także Administrację z Rektoratu. Spółka SPIN-US angażując się w integrację z administracją uniwersytecką wzięła aktywny udział w rozgrywkach.

DSC01191

Po zaciętej walce I miejsce zdobyła drużyna Wydziału Nauk o Ziemi, II miejsce przypadło drużynie INoM(y) reprezentującej Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach, III miejsce wywalczyli pracownicy administracji z zespołu Rektorat Team, natomiast IV miejsce w klasyfikacji musiało zadowolić drużynę Volleyball Team CINiBA, którą jednocześnie wyróżniono za najliczniejszą obsadę.

Rywalizacja przebiegała w duchu wzajemnego współzawodnictwa oraz niezwykle przyjaznej atmosferze. Zespoły były wspierane przez grono znajomych i przyjaciół z Uniwersytetu Śląskiego. Dziękujemy za możliwość udziału w tak ciekawym i emocjonującym turnieju!

Źródło: www.swfis.us.edu.pl