Już wkrótce Festiwal Innowacji i Technologii – Gliwice – 14.09

FESTIWAL INNOWACJI I TECHNOLOGII

To jedno z wydarzeń, wspierających współpracę biznesu z nauką, a także prezentujących innowacje, nowoczesne technologie i nowatorskie rozwiązania w różnych dziedzinach.

Zagadnienia transportu przyszłości, innowacyjne rozwiązania lotnicze, perspektywy rozwoju sektora kosmicznego oraz przyszłość medycyny spersonalizowanej w Polsce. To właśnie wokół tych obszarów toczyć się będą dyskusje podczas trzeciej już edycji Festiwalu Innowacji i Technologii, który odbędzie się 14 września w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice”.

Wydarzeniem towarzyszącym festiwalu będzie Forum AEROSPACE, czyli spotkanie sektorów powiązanych z technologiami lotniczymi.

W Forum Aerospace wezmą udział przedstawiciele świata nauki i biznesu, których codzienna współpraca jest nieodzowna do tego, aby innowacyjne rozwiązania w rzeczywisty sposób znajdowały zastosowanie w przemyśle. Organizatorzy mają nadzieję, że w ramach Forum Aerospace poruszone zostaną tematy dotyczące specyfiki funkcjonowania przedsiębiorstwa w najbardziej innowacyjnych obszarach gospodarki, znaczenia kooperacji z innymi podmiotami z branży, a także perspektyw wsparcia sektora ze strony władz państwowych i samorządowych.

W imieniu SPIN-US serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu, jak również w Forum Aerospace.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Szczegóły i rejestracja dostępne pod adresem internetowym.

EFRR+RIS_kolor_poziom-19