Dobry wieczór z klimatem – cykl spotkań ze startupami

„Dobry wieczór z klimatem” to nowy cykl spotkań ze startupami, które są beneficjentami programu Climate Accelerator. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu wszystkich zainteresowanych innowacjami, ekologią oraz rozwiązaniami na rzecz ochrony środowiska, a także osoby chcące zainwestować w obiecujący startup.

W pierwszym odcinku cyklu wezmą udział:

  • Circular Scrap, czyli katowicko-warszawski startup, który wie, jak dać drugie życie tkaniom i zmniejszać ilość odpadów tekstylnych, przy okazji rozwiązując problem marek modowych i szwalni;
  • Microbe+, zespół innowatorów z Lublina, którzy opracowali naturalne probiotyki dla roślin. Innowacyjne preparaty wspierają rozwój roślin, chronią przed pasożytami i są całkowicie biodegradowalne.

W spotkaniu będzie również uczestniczył Dariusz Bembenek, który w programie Climate Accelerator wspiera oba zespoły w rozwoju jako coach i dobry duch obu projektów. Natomiast gościem specjalnym wieczoru będzie Katarzyna Geiger, mentorka w programie Climate Accelerator, która opowie o tym, jak skutecznie wspierać innowacje i dbać o ich zrównoważony rozwój.

Termin: 18 listopada 2020 r.
Godzina: 18.00
Miejsce: ONLINE (Facebook Live)

Więcej informacji TU.
dobry-wieczór-z-klimatem