Dobry wieczór z klimatem #5

Zapraszamy na piąty już odcinek cyklu „Dobry wieczór z klimatem”. Przypominamy, że jest to seria spotkań ze startupami, które biorą udział w programie Climate Accelerator.

W spotkaniu wezmą udział:

  • Natalia Huczała i jej GreenBox. Młody startup, który już zawojował inwestorów i media. GreenBox to kompaktowa turbina helikalna, dzięki której naładujesz smartphona podczas wyjazdu ze znajomy na żagle, biwak, czy weekendu na działce
  • Listny Cud to coś dla miłośników miejskiego rolnictwa, wertykalnych farm i pysznych mikroliści. Zdrowe rośliny, które nie są już kiełkami, a jeszcze nie są dorosłymi okazami to nowy superfood

W spotkaniu będzie uczestniczyła również Joanna Erbel, która jest mentorką w programie Climate Accelerator. Będziemy także gościć Edytę Gargaś, która jako coach wspiera oba zespoły startupowe.

Termin: 8 grudnia 2020 r.
Godzina: 18.00
Miejsce: ONLINE (Facebook Live)

Więcej informacji TU.

Ten odcinek cyklu „Dobry wieczór z klimatem” będzie ostatnim przed finałowym wydarzeniem, jakim jest DemoDay Climate Accelerator. Wszyscy mamy wpływ.  DemoDay rozpocznie się o godz. 15.00 w dniu 10 grudnia. Będzie to spotkanie podsumowujące projekt Climate Accelerator. Wezmą w nim udział startupy uczestniczące w programie oraz goście, m.in. Lech Kaniuk – przedsiębiorca, współwłaściciel kilkunastu spółek, ekspert od innowacji i skalowania biznesu.

Szczegóły i rejstracja TU.

Zapraszamy!

dobry-wieczór-z-klimatem-5

demo-day