Design Thinking Week 2015

Jako jeden z organizatorów tegorocznej edycji Design Thinking Week zachęcamy do udziału w tym ogólnopolskim forum myślenia projektowego, które ma na celu stworzenie środowiska sprzyjającego innowacyjnemu rozwiązywaniu problemów lokalnych społeczności.
Spółka SPIN-US wraz z partnerami (m.in.: Fundacja na rzecz Inteligentnego Rozwoju, UE, UŚ, GAPR, Klaster MedVite) zaangażowała się we wsparcie festiwalu DTW w Gliwicach, który odbędzie się w dniach 4 – 5 listopada 2015 w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice”. Wydarzenie przyjmie formułę dwudniowych, bezpłatnych warsztatów pod nazwą „Kreatywne projektowanie metodą Design Thinking produktów dla pacjentów”. Uczestnicy w trakcie zajęć metodologicznych zmierzą się z wyzwaniem efektywnego wykorzystania dorobku inżynierii medycznej dla społeczeństwa oraz projektowania produktów medycznych z perspektywy ich odbiorców, czyli pacjentów. Interdyscyplinarne zespoły podejmą próbę rozwiązania wybranych problemów społeczności lokalnych i w praktyce poznają podstawy myślenia projektowego.

Formularz rejestracyjny jest dostępny do 28 października 2015. Zachęcamy do szybkiej rejestracji – liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły rejestracji oraz programu warsztatów dostępne na stronie www.