DemoDay Climate Accelerator

DemoDay Climate Accelerator coraz bliżej! Będzie to dzień, w którym przedstawimy 10 najlepszych startupów, które otrzymały wsparcie programu Climate Accelerator. 

Przez wiele tygodni wybrane startupy pracowały pod okiem coachów, branżowych mentorów i trenerów, by udoskonalić i przyspieszyć swoją innowację. Na rozwój swoich projektów firmy otrzymały także 15 000 euro grantu.

W gronie akcelerowanych startupów są zarówno firmy na etapie early stage, jak i scale up, a projektowane przez nie innowacje to rozwiązania wspierające rozwój m.in. gospodarki o obiegu zamkniętym, smartcity, niskoemisyjnego rolnictwa. Ale są z nami również startupy z branży edutech, foodtech, czy IoT.

Podczas DemoDay startupy przedstawią swoje rozwiązania, opowiedzą o postępach i o tym co w ich działalność wniósł program Climate Accelerator. Inwestorzy będą mieli idealną okazję, by poznać bliżej projekty warte zainwestowania oraz porozmawiać o ich potencjale komercjalizacyjnym. Natomiast partnerzy programu przyjrzą się z biska innowatorom, o których wkrótce będzie z pewnością głośno w kontekście działań na rzecz neutralności klimatycznej. Tematy ważne i dotyczące nas wszytskich. Warto więc dołączyć do wydarzenia!

Termin: 10 grudnia
Godzina: 15.00 – 17.00
Miejsce: ONLINE

WTĘP WOLNY!

Szczegóły wydarzenia i wejściówki do pobrania TU.

Dołącz do wydarzania na FACEBOOKU!
demo-day