Climate Accelerator – rekrutacja!

Rozpoczęła się rekrutacja do programu Climate Accelerator. Na zgłoszenia startupów, które szukają możliwości rozwoju swoich produktów, wspierających ochronę klimatu, akcelerator czeka tylko do końca września.

Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie internetowej www.climateaccelrator.pl i zainteresować komisję swoją innowacją z obszarów takich jak: neutralność klimatyczna miast i regionów, innowacje finansowe, czysta mobilność, efektywność energetyczna budynków, zmniejszenie emisyjności biznesów czy redukcja zanieczyszczeń powietrza.

Co zyskują startupy, które zakwalifikują się do projektu? Grant w wysokości 15 000 euro (ok. 60 000 zł) na rozwój swojego produktu, usługi czy technologii, wsparcie coachów, ekspertów i mentorów, a także udział w warsztatach. Proces akceleracji trwa siedem tygodni, potem wybrane startupy będą mogły
skorzystać z możliwości wsparcia międzynarodowego ekosystemu inwestorów, funduszy venture capital czy ośrodków badawczo-rozwojowych

Climate Accelerator to program współtworzony przez KIC-Climate, jedną
z największych organizacji europejskich, działających na rzecz neutralności klimatycznej i budowy gospodarki niskoemisyjnej oraz SPIN-US, spółkę celową Uniwersytetu Śląskiego, specjalizującą się w transferze wiedzy i technologii.

Więcej na:

www.climateaccelerator.pl

https://www.facebook.com/ClimateAccelerator