Alfa School – warsztaty dla naukowców

28 i 29 kwietnia w Krakowskim Parku Technologicznym, pod patronatem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju odbędzie się Alfa School – spotkanie przedstawicieli świata nauki i inwestorów Venture Capital.

Alfa School to szkolenie dla naukowców i doktorantów zainteresowanych współpracą z inwestorami oraz budowaniem produktów w oparciu o swoje badania i pracę naukową. Wiedza w pigułce, warsztaty pomagające opanować język biznesu, trening umiejętności personalnych w ramach jednego BEZPŁATNEGO wydarzenia. Kilka funduszy inwestycyjnych, międzynarodowa kancelaria prawna, NCBR, wszyscy pod jednym dachem w Krakowskim Parku Technlogicznym.

Uczestnicy kwietniowego szkolenia alfa SCHOOL poznają m.in. zagadnienia związane z dyfuzją innowacji, sposoby budowania modelu biznesowego dla swojego projektu naukowego, otrzymają informacje nt. jakie modele współpracy z inwestorem są możliwe, przedyskutują wątpliwości dotyczące praw majątkowych oraz dowiedzą się jak przygotowywać prezentację inwestorską. Co więcej, po południu 28-go kwietnia, uczestnicy będą mieli czas na skonsultowanie projektów twarzą w twarz z inwestorem.

Jest to już trzecie wydarzenie z tego cyklu, poprzednie które odbyły się w Gdańsku oraz Lublinie, cieszyły się znacznym zainteresowaniem i spotkały z bardzo dobrym odbiorem uczestników.

Jako Partnerzy wydarzenia serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach!

Szczegółowe informacje oraz formularz zapisów dostępne na stronie.