Akademia Start & Up – rekrutacja trwa!

Już od października rusza Akademii Start & Up unikatowy w Polsce projekt edukacyjny, w którym SPIN-US ma swój udział jako partner strategiczny.

Akademia Start & Up skierowana jest do osób, które mają pomysł na biznes i chcą go zrealizować otwierając swoją firmę oraz do przedsiębiorców, którzy rozpoczynają lub prowadzą swoją działalność nie dłużej niż 5 lat, a więc do tych wszystkich, którzy zmagają się z największymi wyzwaniami związanymi z zarządzaniem, finansowaniem oraz umacnianiem pozycji firmy na rynku.

W rocznym programie Akademii Start & Up przewidziane są wykłady oraz warsztaty m.in. z zakresu poszukiwania źródeł finansowania, efektywnego wykorzystania zasobów finansowych oraz skutecznego inwestowania, a także nabycia lub wzmocnienia umiejętności w kierowaniu wszystkimi obszarami zarządzania mikro, małym i średnim przedsiębiorstwem. Wszystkie zajęcia odbywające się w ramach Akademii Start & Up prowadzone będą przez ekspertów mających doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz specjalistów z instytucji wspierających działalność przedsiębiorstw.

Koszt udziału w Akademii Start & Up (od października 2016 r. do czerwca 2017 r.) wynosi 999 zł.
Cena obejmuje 210 godzin wykładów i warsztatów, materiały dydaktyczne, udział w Programie Mentoringowym oraz w Festiwalu Innowacyjnych Pomysłów.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie.