Szkolenie SCRUM (24-25 lutego)

Temat

Zwinne zarządzanie projektami (SCRUM)

Termin

24-25 lutego 2018 r.

g. 9-00-17.00

Dziedzina wiedzy

Zarządzanie

Miejsce

Rektorat Uniwersytetu Śląskiego,

ul. Bankowa 12,40-007 Katowice

s. 133 (parter)

Program

  1. Podstawy Scruma.
  2. Wprowadzenie do Scruma.
  3. Planowanie.
  4. Efektywne wymagania.
  5. Szacowanie prac.
  6. Utrzymywanie prawidłowych zachowań.

Wykładowca

Tymoteusz Rduch

Analityk i wdrożeniowiec, architekt i administrator systemów IT. Administrator ITw Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Scrum master. Manager zespołów utrzymania infrastruktury i wdrożeń. Kierownik projektów informatycznych i badawczo-rozwojowych. Konsultant i trener, absolwent Szkoły Trenerów Zarządzania MATRIK. Stale współpracuje ze Szkołą Project Managerów® (Szkoła.PM®) – jedynej tego typu szkole w Polsce.

Od 11 lat związany z branżą IT. Wcześniej pracował jako grafik i webmaster w agencjach reklamowych i największym regionalnym dzienniku w Polsce.

Przez 4 lata dla Urzędu Miejskiego w Zabrzu konsultował projekty z pogranicza IT i promocji o sumarycznym budżecie ok 5 mln. zł.

Brał udział w pracach zespołów projektowych w Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu i Zabytkowej Kopalni Guido pracujących nad rewitalizacją Głównej Kluczowej Sztolni Dziedzicznej, Kopalni Guido, Skansenu Królowa Luiza i innych obiektów poprzemysłowych w Zabrzu. Zakres jego zaangażowania obejmował analizę wymagań, projektowanie i nadzór nad wykonawstwem systemów informatycznych i multimedialnych, wraz z koordynacją prac budowlanych w zakresie sieci niskoprądowych.

Profil uczestników

Szkolenie Professional Scrum Foundations (PSF) przeznaczone jest dla wszystkich osób pracujących z i w zespołach scrumowych, przy czym najbardziej efektywne staje się w wydaniu dla dedykowanych zespołów projektowych.

 

Liczba godzin

16 godzin szkoleniowych

Limit miejsc

14-16 osób

Cennik

Koszt udziału w 2-dniowym szkoleniu: 1900 zł brutto

Dodatkowo oferujemy możliwość wzięcia udziału w egzaminie certyfikującym. Koszt przystąpienia do egzaminu dla jednej osoby to ok. 150 $.

Zapisy

Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu mailowego na adres kontakt@spinus.pl lub telefonicznego pod numerem +48 32 359 20 79